MÖBLER / Bord / Matbord 13253201
nr 1325 3201
Matbord
Längd: 162 cm. Djup: 100 cm, höjd: 76 cm, iläggsskivor, 2x 50cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 maj 2020
kl 20:42:53
100 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)